Mayo Modasını Takip Edin!


Mayo Modasını Takip Edin!
Yaz sezonunun açılmasıyla beraber plajların gözdeleri olan mayo modelleri de kendini göstermeye başlıyor. Renkleriyle ve farklı tasarımlarıyla göz dolduran modeller, rahatlığı ve şıklığı bir arada yaşatıyor.
Son yıllarda kadınlar abartıdan uzaklaşarak daha işlevsel modeller tercih ettikleri için mayo seçenekleri de fonksiyonel şekilde dizayn ediliyor. Her vücut tipine uygun şekilde tasarlanan modeller, daha kusursuz görünmene yardımcı oluyor. Modeller, aynı zamanda vücudun belli bölgelerindeki fazlalıkları kamufle ediyor. Son yıllarda popüler olan şeritli mayolar, bel kıvrımlarını sararak olduğundan zayıf görünmene destek oluyor. Modellerin elastikiyeti yüksek ince yapıları, su içerisindeyken veya güneşlenirken rahat etmene katkıda bulunuyor.

Fırfırın moda dünyasında her parçaya yansımasıyla birlikte plaj kıyafetleri de yenileniyor. Mayolarda sıklıkla görülmeye başlayan fırfır eklentiler, plajlarda da şık görünmene yardımcı oluyor. Fırfırlı mayolar, elbise havasını andırdığı için karın bölgesini gizleyerek yekpare bir kullanım avantajı veriyor. Fırfırlı modelleri, gündelik bir kıyafet gibi kombinleyerek kullanabilirsin. Hasır topuk bir sandalet ile beraber tamamlayarak plaj partilerine katılabilirsin.

Yeni sezonda fırfırın yanı sıra püskül eklentileri de oldukça revaçta. Püskül eklentiler, 2016 yazında özellikle modellerin ön kısmında yoğunluk gösteriyor. Püsküllü mayolar, hem göğüslerinin dolgun görünmesini sağlıyor, hem de şıklığına farklı bir hava katıyor. Yan kısımları drape şeklinde dizayn edilen modeller, bedeninde dinamik bir tarz oluşturuyor.

Seksi modeller olarak öne çıkan mayokiniler, daha göz alıcı görünmek isteyen kadınların tercihlerine hitap ediyor. Egzotik desenlerle veya taş eklentilerle hareketlendirilen modeller, vücut hatlarını çekici kılıyor. Özellikle yeni sezon mayokiniler, ön kısmı derin V yaka stilinde tasarlanıyor. Derin V yaka dizaynları, hafif dekolteli bir görünüm de veriyor. Yenilikçi modelleri, üzerine kimono parçalar giyerek kombinleyebilir, plaj gecelerinde tüm gözleri üzerine çevirebilirsin.

Mayolara yeni sezon dekoratif tül eklentileri de eşlik ediyor.  Modellerin askılarına, sırt kısımlarına veya etek uçlarına eklenen tüller, gizemli bir şıklık kazanmana olanak tanıyor. Hafif şeffaf görünüm veren tül detaylı modelleri giyerek plajların tadını doyasıya çıkarabilirsin. Dilersen mayonun üzerine son yıllarda trend olan büyük boncuklarla bezenmiş bir kolye takabilirsin. Mayo çeşitleri yeni sezonda turkuaz tonlarda ağırlık kazanıyor. Kontrast parçalarla detaylandırılan modeller, yazın enerjisini üzerinize taşıyor. Genellikle askılı veya boyundan bağlamalı şekilde tasarlanan turkuaz mayolar, stilinizi su içerisindeyken dahi yansıtmanı amaçlıyor.

Kesimi ve formu uyumlu şekilde tasarlanan yeni sezon modeller, her yönden rahat olmanı destekliyor. İç kısımlarında yer alan astar eklentileri, üzerinde toplanma yapmadan orantılı bir duruş sağlıyor. Üretimlerinde özel materyaller kullanıldığı için su itici özellik gösteriyor. Böylelikle sudan çıktıktan sonra çabuk kuruyarak üşümene engel oluyor. Destekli özellikleri genellikle çıkarılabilir softcup şeklinde dizayn edilen modeller, üst düzey konfor sunuyor. Softcup askıların çıkartılabilir özelliği de fonksiyonel kullanım imkanı veriyor. Mayo modellerinin ideal yumuşaklıktaki astar eklentileri sayesinde gün içerisinde özgürlüğün ve eğlencenin keyfine doyasıya varabilirsin.
2016 sezonunda cıvıl cıvıl renkli mayolar ön plana çıkarken, diğer yandan da hayvan desenli çeşitler dikkatleri çekiyor. Cesur giyinmeyi seven kadınlar, hayvan deseni olan baskılı mayolarla cüretkar ve iddialı kombinler yaratıyor. Yeni sezonda ayrıca dantel detaylarıyla süslenen modeller de sıklıkla görülüyor. Bohem stile çağrışım yapan dantelli mayo modelleri, çoğunlukla modayı yakından takip eden kadınların beğenisini kazanıyor. Dantelli volan stil modeller ise bikini havası estiriyor. Dantelli modelleri deneyerek giyim tarzına yepyeni bir bakış açısı getirebilirsin. Kontrast renk yazlık kıyafetlerle tamamlayarak, son yılların trendi olan eklektik tarzı üzerinde deneyimleyebilirsin.


Yorumlar

Yorum Gönder