ALMAK İSTEDİKLERİM #1 (KOTON)


    Merhabalar arkadaşlar bugün kendi kendime almam gereken ya da almak istediklerim parçaları düşünüyordum ve dedim ki en iyisi bunu yazıya dökmek olacak çünkü ben bu kadar şeyi aklımda tutamam malesef :D Zamanla hepsini almaya çalışacağım çünkü gerçekten çok beğendiklerimi seçtim. Tabiki bunlar benim internetten baktıklarım birde deneyebileceklerimi gidip yerinde deneyip öyle alacağım. Bu serinin ilk yazısına Koton ile başlamak istedim ilerleyen günlerde de diğer markalardan almak istediklerimi yazacağım. Neler almak istediğimi görmek için yazının devamını okumayı unutmayın :))
KOTON

    İlk olarak kotondan başlamak istiyorum. Ne zaman alışverişe gitsek ve bir şey bulamasak umudumuzu geri kazanmak için kotona gireriz biz Hande' yle. Çünkü hep bir şeyler oluyor alacak haha :D

    Ben bugün daha çok pantolonlara baktım kotondan bir iki tane beğendim. Hemen beğendiklerimle başlayalım. :) (Büyün fotoğrafların altında sitelerin linklerini ekleyeceğim beğendiğiniz olursa tıklayıp inceleyebilirsiniz)

Gri beyaz kareli pantolon: Ben bu pantolonu neyle kombinlerim tam olarak düşünmedim ama beyaz spor ayakkabılarla güzel olacağını düşünüyorum hatta birde beyaz uzun tunik.. Düşünmüşüm sanırım kombini ve şuan gözümde canlandı çok beğendim ve hem beyaz tuniğim hem spor ayakkabılarım varrr bu pantolonu en kısa zamanda almalıyım sanırım hemde fiyatı 30 tl ye düşmüş :)


http://www.koton.com/tr/kadin/giyim/alt-giyim/ekose-pantolon/p/6KAK42392CWT37

Klasik siyah pantolon: Bu pantolona ilk baktığımda belinden dolayı beğenmedim aslında sizde beğenmemiş olabilirsiniz ama ben zaten üzerine uzun tunik giyeceğim için benim için önemli olan paçaları.. Ve paçaları da fotoğrafta gayet güzel gözüküyor. yinede kotona gittiğimde bulursam bir denemeyi düşünüyorum denemeden almak için biraz riskli bir pantolon. Fiyatı: 50 tl.


http://www.koton.com/tr/kadin/giyim/alt-giyim/pantolon/p/6KAK43513EW999

Oyuk yaka tişört: Yaklaşık 2 hafta önce spora başladık kardeşimle beraber aslında en başta 1 ay olarak düşünmüştük ama belki 1 ay daha uzatmayı düşünüyoruz. Bu yüzden bende birkaç tane spor kıyafeti almak istiyorum hem de belki biraz daha gaza gelirim diye düşünüyorum. Bu tişört 30 tl.


http://www.koton.com/tr/kadin/giyim/ust-giyim/t-shirt/p/6YAK12223YK999

Balıkçı yaka tişört: Bu tişörtü almak isteme sebebim hem yakasının kapalı oluşu hem de bol geliyor olması. Pantolon eteklerimin, eteklerimin üzerinde güzel olur gibi hissettim. Zaten böyle bir şeye ihtiyacım vardı ama belkide kendim dikerim bu yüzden kararsızım :) Fiyat: 8 tl.


http://www.koton.com/tr/kadin/giyim/ust-giyim/balikci-yaka-t-shirt/p/6KAL11606OK002

Siyah çizgili gömlek: Bu gömleği beğendim ayrıca kotondan. Boyunu tam tahmin edemiyorum ama uzun duruyor. Ayrıca bu tarz bir gömleği içine tişört giyip önünü kapatmadan da kimono tarzı kullanabilirsiniz hemde dikine çizgiler boyumuzu da uzun gösterir :) Fiyat: 30 tl.


http://www.koton.com/tr/kadin/giyim/ust-giyim/gomlek/p/6KAK62302CW98N

Bej klasik gömlek: Bu bej ince gömlek fotoğraftan poplin gibi duruyor bende tam böyle salaş bir gömlek istiyordum aynı zamanda bunun beyazı da var. Beyaz olan nedense daha ucuz 30 tl. Bu bej olan da 40 tl.


http://www.koton.com/tr/kadin/giyim/ust-giyim/gomlek/p/6YAL61825JW100
http://www.koton.com/tr/kadin/giyim/ust-giyim/gomlek/p/6YAL61825JW000

Yorumlar