Gectigimiz haftanın favorisi: Sketches of Mind    Sadece geçtiğimiz hafta değil bir aya yakın bir süredir çok beğendiğim, bütün postlarına tek tek baktığım bir moda bloguyla tanıştıracağım bugün sizleri. Endonezyalı Indah Nada Puspita 22 yaşında ve şuan Almanya' da yaşayan çok tatlı biri :) Bloguna buradan ulaşabilirsiniz.

    Aranızda takip eden bilen var mıdır bilmiyorum, ama Pinterest ve benzeri yerlerde baya ünlü olduğunu söyleyebiliriz, belki görmüşlüğünüz vardır.

    Başını bağlama şekillerine hayran kaldığımı söylemeliyim. Her zaman farklı desenler, farklı stillerle bağlıyor. Kendiside çok tatlı ve güzel olduğu için ne yaparsa yakışıyor :) 

    Tarzı klasiklikten biraz uzak daha casual gibi geliyor bana. Nadiren özel günlerde giyindiği kıyafetlerini paylaşan Indah, genellikle sokak stilini bizlere gösteriyor. 

    Herşeyin içinde bir güzellik aradığını söylüyor ve kanında müzik ve modanın aktığını ekliyor profil yazısında. Müzik derken sadece dinlemeyi değil kendi şarkılarını kastediyor. Geçenlerde yeni Single' ıda çıktı. Dinlemek isterseniz burdan ulaşabilirsiniz :) 


    Evet bir sürü takipçisi ve kendi kitlesi var ancak yinede herhangi bir röportaj bulamadım. Belkide Endonezya'da bazı röportajları vardır ama onlarıda anlayamıyorum malesef :( Eğer herhangi bir bilgiye ulaşabilirsem tekrar güncelleme yapacağım :) 

    Bir dahaki yazıda görüşmek üzeree :) xx

Yorumlar

Yorum Gönder